| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 30.00 m² |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | DRY 4000 16 L |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 30.00 m² |
| НИВО НА ШУМ: | 38.00 dB(A) |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 2.50 L |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 476.00 см |
| ШИРИНА: | 314.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 см |
| ТЕГЛО: | 11.10 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4069143047774 |













