| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 100.00 m² |
| Марка | TWE |
| МОДЕЛ: | DYD-W20C WI-FI |
| ТИП: | ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ |
| МОЩНОСТ: | 265 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 100.00 m² |
| НИВО НА ШУМ: | 43.00 dB(A) |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 5.50 L |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| РЕЖИМ ЗА СУШЕНЕ: | Да |
| ДРЕНАЖЕН МАРКУЧ В КОМПЛЕКТА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 56.50 см |
| ШИРИНА: | 36.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 28.50 см |
| ТЕГЛО: | 14.70 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3343154112883 |







