| EFFECTIVE AREA TO | 100.00 m² |
| Brand | TWE |
| MODEL: | DYD-W20C WI-FI |
| TYPE: | ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ |
| MAX POWER: | 265 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 100.00 m² |
| NOISE LEVEL: | 43.00 dB(A) |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 5.50 L |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| IONIZATION: | Yes |
| DRYING MODE: | Yes |
| DRAIN HOSE INCLUDED: | Yes |
| HEIGHT: | 56.50 см |
| WIDTH: | 36.00 см |
| LENGTH: | 28.50 см |
| WEIGHT: | 14.70 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3343154112883 |







