| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 60.00 m² |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ | Да |
| Марка | TWE |
| МОДЕЛ: | ALPHA Q13 PRO WIFI |
| МОЩНОСТ: | 145 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 60.00 m² |
| НИВО НА ШУМ: | 35.00 dB(A) |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ ЗА ДЕНОНОЩИЕ: | 13 L/24H |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 2.30 L |
| ХЛАДИЛЕН АГЕНТ: | R290/45G |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| UV-C СТЕРИЛИЗАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| ДРЕНАЖЕН МАРКУЧ В КОМПЛЕКТА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 44.50 см |
| ШИРИНА: | 31.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 21.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3343154112777 |












