| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| Brand | EKO |
| MODEL: | EC GAMING BLACK-RED |
| TYPE: | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL: | ЕКО-КОЖА |
| COLOUR: | ЧЕРНО И ЧЕРВЕНО |
| LENGTH: | 640.00 мм |
| WIDTH: | 640.00 мм |
| HEIGHT: | 1230.00 мм |
| MAXIMUM LOAD: | 150.000 kg |
| EAN | 5903678566654 |








i
"" Today
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| Brand | EKO |
| MODEL: | EC GAMING BLACK-RED |
| TYPE: | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL: | ЕКО-КОЖА |
| COLOUR: | ЧЕРНО И ЧЕРВЕНО |
| LENGTH: | 640.00 мм |
| WIDTH: | 640.00 мм |
| HEIGHT: | 1230.00 мм |
| MAXIMUM LOAD: | 150.000 kg |
| EAN | 5903678566654 |