| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | EC GAMING BLACK-RED |
| ТИП: | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ: | ЕКО-КОЖА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО И ЧЕРВЕНО |
| ДЪЛЖИНА: | 640.00 мм |
| ШИРИНА: | 640.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1230.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ: | 150.000 kg |
| EAN | 5903678566654 |








i
"" Днес
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | EC GAMING BLACK-RED |
| ТИП: | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ: | ЕКО-КОЖА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО И ЧЕРВЕНО |
| ДЪЛЖИНА: | 640.00 мм |
| ШИРИНА: | 640.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1230.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ: | 150.000 kg |
| EAN | 5903678566654 |