| EFFECTIVE AREA TO | 41.00 m² |
| CAPACITY OF CONTAINER | 3.00 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HU1510/03 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 41.00 m² |
| WORK LEVELS: | 3 |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 3.00 L |
| NOISE LEVEL: | 34.00 dB(A) |
| AROMA FUNCTION: | Yes |
| AUTOMATIC MODE: | Yes |
| SLEEP MODE: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| HEIGHT: | 308.00 см |
| WIDTH: | 178.00 см |
| LENGTH: | 176.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389048913 |












