| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 41.00 m² |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 3.00 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HU1510/03 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 41.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 3.00 L |
| НИВО НА ШУМ: | 34.00 dB(A) |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 308.00 см |
| ШИРИНА: | 178.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 176.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389048913 |












