| EFFECTIVE AREA TO | 32.00 m² |
| CAPACITY OF CONTAINER | 2.00 L |
| HUMIDITY REGULATION | Yes |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HU2716/10 |
| MAX POWER: | 17 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 32.00 m² |
| WORK LEVELS: | 3 |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 2.00 L |
| NOISE LEVEL: | 26.00 dB(A) |
| VAPORIZER TECHNOLOGY: | COLD STEAM |
| DISPLAY: | Yes |
| AROMA FUNCTION: | No |
| AUTOMATIC MODE: | Yes |
| SLEEP MODE: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| IONIZATION: | No |
| REMOTE CONTROL: | No |
| TIMER: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.6 м |
| CONSUMABLES: | Yes |
| HEIGHT: | 35.00 см |
| WIDTH: | 22.00 см |
| LENGTH: | 22.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8710103941859 |





