| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 32.00 m² |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 2.00 L |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HU2716/10 |
| МОЩНОСТ: | 17 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 32.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 2.00 L |
| НИВО НА ШУМ: | 26.00 dB(A) |
| ИЗПАРИТЕЛНА ТЕХНОЛОГИЯ: | СТУДЕНА ПАРА |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Не |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.6 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 35.00 см |
| ШИРИНА: | 22.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 22.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8710103941859 |





