| PARKING POSITION | Yes |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | SC 1 MULTI & UP |
| TYPE: | PRESSURE CLEANERS |
| WATER TANK CAPACITY: | 200 ml |
| POWER: | 1300 W |
| TIME TO WARM UP: | 30.0 s |
| PARKING POSITION: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 19.00 см |
| WIDTH: | 11.30 см |
| CABLE LENGTH: | 5.0 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4054278999159 |









