| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 7.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| DEPTH | 64.0 см |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | WCA030WCS |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 7.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 51 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 45 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 72.0 dB |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| START DELAY: | Yes |
| QUICK PROGRAM: | 20 мин |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 64.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516649304 |



















