| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 6.0 kg |
| DRYING CAPACITY | 6.0 kg |
| WASHING CAPACITY | 10.5 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 55.0 см |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | WD5I1045BBQ |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 6.0 kg |
| DRYING CAPACITY: | 6.0 kg |
| WASHING CAPACITY: | 10.5 kg |
| ENERGYCLASSCYCLEDRYING: | B |
| ENERGY CONSUMPTION: | 339 |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 72.0 dB |
| EASY IRONFUNCTION: | Yes |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | BLACK |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901101834188 |























