| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 6.0 kg |
| КАПАЦИТЕТ НА СУШЕНЕ | 6.0 kg |
| КАПАЦИТЕТ | 10.5 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | WD5I1045BBQ |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 6.0 kg |
| КАПАЦИТЕТ НА СУШЕНЕ: | 6.0 kg |
| КАПАЦИТЕТ: | 10.5 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ СУШЕНЕ: | B |
| ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 339 |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | A |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901101834188 |























