| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 5.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 9.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| DEPTH | 47.0 см |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | WD5I9043BBFS |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 5.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 9.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | D |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 47.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901101835048 |


















