| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 10.0 kg |
| SPIN-RPM | 1200 об/min |
| INVERTERMOTOR WITHOUT BELT | Yes |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 62.8 см |
| Brand | TCL |
| MODEL: | CP1012SA0 |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 10.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | E |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| SPIN-RPM: | 1200 об/min |
| INVERTERMOTOR WITHOUT BELT: | Yes |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONWASHI: | 51 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONCOMPLE: | 89 L |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONWASHIN: | 52 L |
| DURATION COMPLETECYCLE: | 9:48 |
| DURATION WASHINGCYCLE: | 3:59 |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 72.0 dB |
| START DELAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 62.8 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6933749531372 |

















