| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 6.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 10.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 62.8 см |
| Марка | TCL |
| МОДЕЛ: | CP1012SA0 |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 6.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 10.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | E |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ.: | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПРАНЕ: | 51 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 89 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 52 L |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПР+СУШ: | 9:48 |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПРАНЕ: | 3:59 |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 62.8 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6933749531372 |


















