| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | SE 4 PLUS |
| TYPE: | WASHABLE |
| MAXPOWER-W: | 1000.0 W |
| CAPACITY OF A CLEAN WATER CONT: | 4.0 L |
| STORAGE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 53.50 см |
| WIDTH: | 38.50 см |
| LENGTH: | 43.00 см |
| WEIGHT: | 7.600 kg |
| WASTE WATER CONTAINER CAPACITY: | 4000 ml |
| EAN | 4066529041517 |















