| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | SE 4 PLUS |
| ТИП: | ПЕРЯЩИ |
| МОЩНОСТ W: | 1000.0 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТ. ЧИСТА ВОДА: | 4.0 L |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 53.50 см |
| ШИРИНА: | 38.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 43.00 см |
| ТЕГЛО: | 7.600 kg |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА МРЪ: | 4000 ml |
| EAN | 4066529041517 |















