| ACCESSORIES | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | XW3193/11 |
| TYPE: | WASHABLE |
| MAXPOWER-W: | 400.0 W |
| CAPACITY OF A CLEAN WATER CONT: | 1.6 L |
| NOISE LEVEL: | 81 dB(A) |
| HEIGHT: | 325.00 см |
| WIDTH: | 23.50 см |
| LENGTH: | 39.00 см |
| WEIGHT: | 5.300 kg |
| WASTE WATER CONTAINER CAPACITY: | 1300 ml |
| CABLE LENGTH: | 5.0 м |
| ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389047718 |











