| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | WD 2 PLUS V |
| TYPE: | WET-DRY |
| MAXPOWER-W: | 1000.0 W |
| WEIGHT: | 5.800 kg |
| CONTAINER MATERIAL: | PLASTIC |
| STORAGE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| CABLE LENGTH: | 4.0 м |
| CONTAINER CAPACITY: | 12000.0 ml |
| EAN | 4054278874555 |








