| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | WD 3 V-17/4/20 |
| TYPE: | WET-DRY |
| MAXPOWER-W: | 1000.0 W |
| WEIGHT: | 4.500 kg |
| CONTAINER MATERIAL: | PLASTIC |
| STORAGE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| PIPE MATERIAL: | PLASTIC |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| BLOWING FUNCTION: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CONTAINER CAPACITY: | 17000.0 ml |
| HEIGHT: | 49.30 см |
| WIDTH: | 32.80 см |
| LENGTH: | 35.30 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4066529220929 |













