| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | WD 3 V-17/4/20 |
| ТИП: | СУХО И МОКРО |
| МОЩНОСТ W: | 1000.0 W |
| ТЕГЛО: | 4.500 kg |
| МАТЕРИАЛ НА КОНТЕЙНЕРА: | ПЛАСТМАСА |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ: | Да |
| МАТЕРИАЛ НА ТРЪБИТЕ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ИЗДУХВАЩА ФУНКЦИЯ: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 17000.0 ml |
| ВИСОЧИНА: | 49.30 см |
| ШИРИНА: | 32.80 см |
| ДЪЛЖИНА: | 35.30 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4066529220929 |













