| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| РАДИУС НА ДЕЙСТВИЕ | 6.0 м |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | WD PLUS HOME |
| ТИП: | СУХО И МОКРО |
| МОЩНОСТ W: | 1000.0 W |
| ТЕГЛО: | 6.800 kg |
| МАТЕРИАЛ НА КОНТЕЙНЕРА: | ПЛАСТМАСА |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ: | Да |
| РАДИУС НА ДЕЙСТВИЕ: | 6.0 м |
| МАТЕРИАЛ НА ТРЪБИТЕ: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 12000.0 ml |
| EAN | 4054278874586 |









