| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| OPERATING RADUIS | 6.0 м |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | WD PLUS HOME |
| TYPE: | WET-DRY |
| MAXPOWER-W: | 1000.0 W |
| WEIGHT: | 6.800 kg |
| CONTAINER MATERIAL: | PLASTIC |
| STORAGE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| OPERATING RADUIS: | 6.0 м |
| PIPE MATERIAL: | PLASTIC |
| CONTAINER CAPACITY: | 12000.0 ml |
| EAN | 4054278874586 |









