| POWER | 55.00 W |
| MINIMAL TEMPERATURE | 160.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 230.00 C |
| WORK LEVELS | 5 |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | S 8598 |
| POWER: | 55.00 W |
| MINIMAL TEMPERATURE: | 160.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 230.00 C |
| PLATES COVER: | ADVANCED CERAMIC |
| WORK LEVELS: | 5 |
| WAVE ATTACHMENTS: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.820 kg |
| EAN | 4008496938322 |
















