| МОЩНОСТ | 55.00 W |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 160.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 230.00 C |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | S 8598 |
| МОЩНОСТ: | 55.00 W |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 160.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 230.00 C |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | ADVANCED CERAMIC |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| ПРИСТАВКА ЗА ВЪЛНИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.820 kg |
| EAN | 4008496938322 |













