| TOTAL POWER | 3 W |
| RADIO TUNER | FM |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | AZ215S/12 |
| TOTAL POWER: | 3 W |
| PLAY MODES: | CD |
| CASSETTE DECK: | No |
| RADIO TUNER: | FM |
| USB: | No |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6951613993453 |







i
"" Today
| TOTAL POWER | 3 W |
| RADIO TUNER | FM |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | AZ215S/12 |
| TOTAL POWER: | 3 W |
| PLAY MODES: | CD |
| CASSETTE DECK: | No |
| RADIO TUNER: | FM |
| USB: | No |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6951613993453 |