| ОБЩА МОЩНОСТ | 3 W |
| РАДИО ТУНЕР | FM |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | AZ215S/12 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 3 W |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | CD |
| КАСЕТА: | Не |
| РАДИО ТУНЕР: | FM |
| USB: | Не |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6951613993453 |







i
"" Днес
| ОБЩА МОЩНОСТ | 3 W |
| РАДИО ТУНЕР | FM |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | AZ215S/12 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 3 W |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | CD |
| КАСЕТА: | Не |
| РАДИО ТУНЕР: | FM |
| USB: | Не |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6951613993453 |