| SOCKETS | 4 |
| Brand | POWERCUBE |
| MODEL: | 4 ГН. 2XUSB POWER CUBE 1402BL |
| TYPE: | С КАБЕЛ И 2XUSB |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 250.00 V |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3Х1.5 MM2 |
| LENGTH: | 1.50 m |
| WEIGHT: | 0.415 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 2 X USB |
| DIFENSES: | Yes |
| SWITCH: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8718444086994 |














