| SOCKETS | 5 |
| Brand | POWERCUBE |
| MODEL: | PC 1300GN 5 ГН. |
| TYPE: | С КАБЕЛ |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 250.00 V |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3Х1.5 MM2 |
| LENGTH: | 1.50 м |
| WEIGHT: | 0.408 kg |
| SOCKETS: | 5 |
| SWITCH: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8718444086956 |














