| SOCKETS | 3 |
| CABLE LENGHT | м |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | AS3 W 27369 3 ГНЕЗДА С КЛЮЧ |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| SOCKETS: | 3 |
| CABLE LENGHT: | м |
| SWITCH: | Yes |
| EAN | 4008928273694 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
Разклонител Щепсел шуко с ключ
3 гнезда:1 шуко + 2 евро
Детска защита
| SOCKETS | 3 |
| CABLE LENGHT | м |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | AS3 W 27369 3 ГНЕЗДА С КЛЮЧ |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| SOCKETS: | 3 |
| CABLE LENGHT: | м |
| SWITCH: | Yes |
| EAN | 4008928273694 |