| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | м |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | AS3 W 27369 3 ГНЕЗДА С КЛЮЧ |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | м |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 4008928273694 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
Разклонител Щепсел шуко с ключ
3 гнезда:1 шуко + 2 евро
Детска защита
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | м |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | AS3 W 27369 3 ГНЕЗДА С КЛЮЧ |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | м |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 4008928273694 |