| БРОЙ ГНЕЗДА | 1 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | ПРЕХОДНИК UK/ШУКО 28699 |
| ТИП: | ШУКО |
| ВИД: | Адаптер |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ТЕГЛО: | 0.059 kg |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 |
| КЛЮЧ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928286991 |









