| SOCKETS | 1 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | ПРЕХОДНИК UK/ШУКО 28699 |
| TYPE: | ШУКО |
| KIND: | Adapter |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| MATERIAL BASED: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| WEIGHT: | 0.059 kg |
| COLOUR: | ЧЕРНО |
| SOCKETS: | 1 |
| SWITCH: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928286991 |









