| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 14 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | SBV6ZCX25E |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 14 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 86.50 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005545391 |




















