| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 14 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SBV6ZCX25E |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 14 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 86.50 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005545391 |




















