| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | SMV2ITX09E |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 13 |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 46.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| START DELAY: | Yes |
| SELFCLEAN FILTER: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:10 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 94.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.5 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005498765 |























