| PROGRAMMES NUMBER | 7 |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | S157ECX17E |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 42.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 7 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| AUTO DOSE SYSTEM: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| EXTRADRY FUNCTION: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:30 |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 81.50 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242004290636 |























