| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 8 |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | S189YCX02E |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 8 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| SELFCLEAN FILTER: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:55 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 65.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.5 L |
| HEIGHT: | 81.50 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004261872 |

























