| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 11 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 11 |
| TEMPERATURES NUMBER | 7 |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WIO 3T133 PLE |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 11 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| FLOOR ILLUMINATION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:10 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 85.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.5 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 55.5 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| MODEL: | WIO 3T133 PLE |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| PROGRAMMES NUMBER: | 11 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 7 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:10 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 85.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.5 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 55.5 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8003437611087 |






















