| POWER | 700 W |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | SM701SB |
| TYPE: | SANDWICH MAKER |
| POWER: | 700 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| COUNT PLATES: | 2 |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | No |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782767197 |






i
"" Today
| POWER | 700 W |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | SM701SB |
| TYPE: | SANDWICH MAKER |
| POWER: | 700 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| COUNT PLATES: | 2 |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | No |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 3838782767197 |