| POWER | 1600.00 W |
| HEATING LEVELS | 2 |
| WORK LEVELS | 2 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHD321/50 |
| POWER: | 1600.00 W |
| HEATING LEVELS: | 2 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.630 kg |
| EAN | 8720689032537 |












