| POWER | 2300.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AC8901 |
| POWER: | 2300.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.332 kg |
| EAN | 5038061109825 |








i
"" Today
Ново предложение от Remington HYDRAluxe серия с технология за запазване
на влажността в косъма. Сешоарът AC8901 HYDRAluxe идва и със специална Hydracare температурна настройка, която се активира лесно и понижава оптимално температурата, за да се избегне ненужно прегряване на косата.


Качествен AC мотор ще се грижи да постигнете 130 km/h скорост на струята, за гъсти и дълги коси. REMINGTON HYDRALUXE AC8901 с 2300W дава гарантиран и бърз резултат на сушене. Дифузер, тесен и широк концентратор в комплекта за обем, изправяне и по-бързо изсушаване.
Сешоара е с 3 степени на топлина и 2 скорости позволяват да комбинирате в различни варианти на сушене. Йонизиращата система намалава драстично наелектризирането.


Изберете най-удобната за вас и създайте своята прическа, а след това я фиксирайте с функцията CoolShot (студена струя).
| POWER | 2300.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AC8901 |
| POWER: | 2300.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.332 kg |
| EAN | 5038061109825 |