| POWER | 1800.00 W |
| HEATING LEVELS | 5 |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | 2000 IONIC |
| POWER: | 1800.00 W |
| HEATING LEVELS: | 5 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.950 kg |
| EAN | 8414234003928 |







i
"" Today
| POWER | 1800.00 W |
| HEATING LEVELS | 5 |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | 2000 IONIC |
| POWER: | 1800.00 W |
| HEATING LEVELS: | 5 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.950 kg |
| EAN | 8414234003928 |