| МОЩНОСТ | 1800.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 5 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | 2000 IONIC |
| МОЩНОСТ: | 1800.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 5 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| TИП МОТОР: | BLDC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.950 kg |
| EAN | 8414234003928 |




















