| POWER | 2200.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AC9300 |
| POWER: | 2200.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.920 kg |
| EAN | 5038061105575 |







| POWER | 2200.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AC9300 |
| POWER: | 2200.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.920 kg |
| EAN | 5038061105575 |
Total price:25.70 €/50.26 лв.