| POWER | 800.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | TAURUS |
| POWER: | 800.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.710 kg |
| EAN | 8414234004000 |











