| POWER | 2200.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | D3171GP |
| POWER: | 2200.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.960 kg |
| EAN | 5038061152463 |











