| SANDPAPER FOR | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| GRIT | 80 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | К 80 |
| SANDPAPER FOR: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| GRIT: | 80 |
| DIAMETER MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3165140416115 |






1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SANDPAPER FOR | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| GRIT | 80 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | К 80 |
| SANDPAPER FOR: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| GRIT: | 80 |
| DIAMETER MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3165140416115 |